Åstorp

Uthyrare Lotta Leijon Jonasson 0415-300 676 Telefontid måndag-torsdag kl.10.00-12.00 lotta.leijon.jonasson@sbfboservice.se Förvaltare Mats Åberg mats.aberg@sbfboservice.se Regionchef Anders Olsson anders.olsson@sbfboservice.se Kontakt SBF Kontorsadress: Baltzarsgatan 21 B Postadress: Svenska Bostadsfonden Services AB Baltzarsgatan 21 B, 211 36 Malmö

Årjäng

Uthyrare Sebastian Brandby 036-585 54 01 Telefontid måndag – torsdag kl. 10.00-12.00 sebastian.brandby@sbfboservice.se Förvaltare och Områdeschef Sebastian Brandby 036-585 54 01 Telefontid måndag – torsdag kl. 10.00-12.00 sebastian.brandby@sbfboservice.se Kontakt SBF Besöksadress: Östra Järnvägsgatan 6, Tranås Postadress: Svenska Bostadsfonden Services AB, Jönköpingsvägen 25, 561 32 Huskvarna

Värnamo

Uthyrare Linda Bott 010-207 97 25 Telefontid måndag – torsdag kl. 10.00-12.00 linda.bott@sbfboservice.se Förvaltare Christopher Lagerholm 0415 – 300 671 christopher.lagerholm@sbfboservice.se Områdeschef Sebastian Brandby 036-585 54 01 Telefontid måndag – torsdag kl. 10.00-12.00 sebastian.brandby@sbfboservice.se Kontakt SBF Besöksadress: Jönköpingsvägen 25, 561 32 Huskvarna Postadress: Svenska Bostadsfonden Services AB Jönköpingsvägen 25, 561 32 Huskvarna

Vetlanda

Uthyrare Linda Bott 010-207 97 25 Telefontid måndag – torsdag kl. 10.00-12.00 linda.bott@sbfboservice.se Förvaltare Rebecca Elfström Telefon 0480-760 785 Telefontid måndag – torsdag kl. 10.00-12.00 rebecca.elfstrom@sbfboservice.se Områdeschef Sebastian Brandby 036-585 54 01 Telefontid måndag – torsdag kl. 10.00-12.00 sebastian.brandby@sbfboservice.se Kontakt SBF Besöksadress: Jönköpingsvägen 25, 561 32 Huskvarna Postadress: Svenska Bostadsfonden Services AB Jönköpingsvägen 25, 561 […]

Trelleborg

Uthyrare Lotta Leijon Jonasson 0415-300 676 Telefontid måndag-torsdag kl.10.00-12.00 lotta.leijon.jonasson@sbfboservice.se Förvaltare Martin Fors martin.fors@sbfboservice.se Regionchef Anders Olsson anders.olsson@sbfboservice.se Kontakt SBF Kontorsadress: Baltzarsgatan 21 B Postadress: Svenska Bostadsfonden Services AB Baltzarsgatan 21 B, 211 36 Malmö

Tranås

Uthyrare Calle Carlsson 0140-147 35 calle.carlsson@sbfboservice.se Förvaltare och områdeschef Sebastian Brandby 036-585 54 01 Telefontid måndag – torsdag kl. 10.00-12.00 sebastian.brandby@sbfboservice.se Kontakt SBF Besöksadress: Östra Järnvägsgatan 6, Tranås Postadress: Svenska Bostadsfonden Services AB, Östra Järnvägsgatan 6, 573 33 Tranås

Staffanstorp

Uthyrare Linda Bott 010-207 97 25 Telefontid måndag-torsdag kl.10.00-12.00 linda.bott@sbfboservice.se Förvaltare Martin Fors martin.fors@sbfboservice.se Regionchef Anders Olsson anders.olsson@sbfboservice.se Kontakt SBF Kontorsadress: Baltzarsgatan 21 B Postadress: Svenska Bostadsfonden Services AB Baltzarsgatan 21 B, 211 36 Malmö

Rockneby

Uthyrare My Lindgren 0480-760 798 Telefontid måndag – torsdag kl. 10.00-12.00 my.lindgren@sbfboservice.se Förvaltare och områdeschef Ida Karlsson 0480-760 799 Telefontid måndag -torsdag kl. 10.00-12.00 ida.karlsson@sbfboservice.se Regionchef – Östra Sverige Bo Wernersson bo.wernersson@sbfboservice.se Kontakt SBF Besöksadress: Fiskaregatan 44 B Postadress: Svenska Bostadsfonden Services AB, Fiskaregatan 44 A , 392 31 Kalmar

Osby

Uthyrare Linda Bott 010-207 97 25 Telefontid måndag-torsdag kl.10.00-12.00 linda.bott@sbfboservice.se Förvaltare Martin Fors martin.fors@sbfboservice.se Regionchef Anders Olsson anders.olsson@sbfboservice.se Kontakt SBF Kontorsadress: Baltzarsgatan 21 B Postadress: Svenska Bostadsfonden Services AB Baltzarsgatan 21 B, 211 36 Malmö

Nässjö

Uthyrare Rebecca Elfström Telefon 0480-760 785 Telefontid måndag – torsdag kl. 10.00-12.00 rebecca.elfstrom@sbfboservice.se Förvaltare Christopher Lagerholm 0415 – 300 671 christopher.lagerholm@sbfboservice.se Områdeschef Sebastian Brandby 036-585 54 01 Telefontid måndag – torsdag kl. 10.00-12.00 sebastian.brandby@sbfboservice.se Kontakt SBF Besöksadress: Jönköpingsvägen 25, 561 32 Huskvarna Postadress: Svenska Bostadsfonden Services AB Jönköpingsvägen 25, 561 32 Huskvarna

Sök

Använd sökformuläret nedan för att söka på webbplatsen